Kontaktpersoner

Styret og andre nyttige kontakter

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto:
Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Jon Anders Henriksen
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675
Vipps #11224 BSK Innebandy

BSK Innebandys sportslige leder er Kevin Hansen. Han følger særlig opp spillere og lag i junior og herrer, og rekruttering til disse lagene. Ta kontakt med Kevin på kevin_o_hansen@msn.com, tlf: 98038620

BSK Innebandy kan du også følge på Facebook. Se om oss her: https://www.facebook.com/B%C3%A6kkelagets-SK-Innebandy-174206955933559/

 

Trenere og lagledere

Innebandystyret

Funksjon Navn Telefon           E-postadresse
Leder Jon Anders Henriksen 90 70 07 26 jah@vikenfiber.no
Nestleder Victor Olivares 96 84 88 00 victor.j.olivares@gmail.com
Styremedlem sekretær          
Styremedlem økonomi Grethe Flomark 95 12 81 67 grethe@flomark.no
Styremedlem utdanning Bjørn Aasmund Fredsted 48 35 68 55 bjornaasmund@hotmail.com
Styremedlem  Liv Ingunn Sikkeland 99 25 10 51 l.i.b.sikkeland@medisin.uio.no

 

Valgkomitéen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Johan Halldin 95 87 88 42 johan.halldin@ingenia.no
Medlem  Tore Vabog 90 55 08 13 tore@ostabell.no
Medlem Grethe W. Meier 99 15 21 64 grethe.meier@privatmegleren.no
Varamedlem Tone Hesterskog 91 10 14 65 tone.hesterskog@gmail.com

 

Administrasjon

Michal Jeziorowski 40 56 00 85 michal@bsknc.no Vaktmester BSK
Vibeke Weiby 22 28 90 57 vibeke@bsknc.no Klubbsekretær
Espen Johansen 91 36 87 65 espen.johansen@nif.idrett.no Kampoppsett m.m.


 

Til toppen