Kontakt oss

Administrasjonen Bækkelagets Sportsklub/Norway Cup

Besøksadresse:
 

Klikk for stort bilde Raschs vei 38A
1153 Oslo
Telefon: 22 66 02 00
E-post: bsk@bsknc.no
Åpningstider: mandag-fredag, 08.30 - 16.00

Kontaktpersoner:

 

Klikk for stort bilde Pål Trælvik
Generalskeretær
Tlf: 22 66 02 00
Epost: pal@bsknc.no

 

Klikk for stort bilde

Trygve Nielsen
Markeds- og kommunikasjonssjef
Tlf: 901 86 689
Epost: trygve@bsknc.no

 

Klikk for stort bilde

Martin Andersson
Marked/sponsorkonsulent/Web
Tlf: 974 99 850
Epost: martin@bsknc.no

 

 

Klikk for stort bilde

Vibeke Weiby
Klubbsekretær/Medlemsansvarlig
Tlf: 22 66 02 50
Epost: vibeke@bsknc.no

 

Klikk for stort bilde

Rannveig Sundelin
Prosjektleder CSR og Bærekraft
Tlf: 22 66 02 42
Epost: rannveig@bsknc.no

 

Klikk for stort bilde

Lise Moe
Økonomiansvarlig
Tlf: 22 66 02 72
Epost: lise@bsknc.no

 

Klikk for stort bilde

Nina Kristiansen
Økonomi
Tlf: 22 66 02 72
Epost: nina@bsknc.no 

 

Klikk for stort bilde
Michal Jeziorowski
Vaktmester
Tlf: 405 60 085
Epost: michal@bsknc.no

 

 

Ulrik Rød
Sportslig Administrativ Leder/Kontakt Håndball Elite
Tlf: 22 66 02 53
Mobil: 48 60 63 57
Epost: ulrik@bsknc.no

 

Anders Grohs
Sportslig Administrativ Ressurs
Mobil: 40 54 86 16
Epost: anders@bsknc.no

 

Toril Kristoffersen
Leder Sekretariat og Utland Norway Cup
Tlf: 22 66 02 40
Epost: toril@bsknc.no

 
Til toppen