Kontaktpersoner i orienteringsgruppa

Under finner du kontaktinformasjon til sentrale personer i o-gruppa. Nøl ikke med å ta kontakt om du lurer på noe.

Styret i orienteringsgruppa 

Styret i orienteringsgruppa 2021
Rolle Navn Epost Mobil
Leder Martin Schälli martin.schaelli@bluewin.ch 45675695
Nestleder Svend Sondre Frøshaug svend_sondre@hotmail.com 99475032
Sekretær Håkon Meland-Tangen info@meland-tangen.no 90044195
Økonomi Lovise Fremstad lovisefremstad@gmail.com 95464305
Utdanning Olav Eide o.eide@outlook.com 90105460
Sportslig Anders Storbråten anders@storbraten.com 41638582
Kart Magne Jutulstad mjutulstad@hotmail.com 90299867
Rekruttering Pål Christian Ingierd pingierd@gmail.com 91142521
Stolpejakten Ingeborg Øderud ioe@computas.com 93248366

Trenere i orienteringsgruppa

Trenere i orienteringsgruppa
Rolle Navn Epost Mobil
Hovedtrener jr/sr Eskil Gullord eskil.gullord@hotmail.com 48074229
Trener jentegruppa Lovise Fremstad lovisefremstad@gmail.com 95464305
Trener ungdomsgruppa Simen Wästlund hjalmyy@gmail.com 93611599
Hovedtrener råtassgruppa Aasne Fenne Hoksrud aasne.hoksrud@gmail.com 47417204
Trener råtassgruppa Håkon Meland-Tangen info@meland-tangen.no 90044195
Trener råtassgruppa Espen Lauritsen eslauritsen@me.com 91999096
Trener råtassgruppa Pål Christian Ingierd pingierd@gmail.com 91142521
Trener råtassgruppa Bjørg Lyngstad bjorg.lyngstad@gmail.com 91133963
Trener råtassgruppa Bård Thorsen baard.thorsen@hotmail.com
Trener råtassgruppa Eirik Hagen
Trener råtassgruppa Carl Godager Kaas cwkaas@gmail.com 41678180
Trener råtassgruppa Lene Godager Kaas lene.godager@gmail.com 91613956

Valgkomitéen i orienteringsgruppa

Valgkomitéen i orienteringsgruppa
Rolle Navn Epost Mobil
Leder Felix Breitschädel Felix.Breitschadel@olympiatoppen.no 94439202
Medlem Ingeborg Øderud ioe@computas.com 93248366
Til toppen