Du er her:

Kontaktpersoner i orienteringsgruppa

Under finner du kontaktinformasjon til sentrale personer i o-gruppa. Nøl ikke med å ta kontakt om du lurer på noe.

E-postadresse for generelle henvendelser om alt mulig: orientering@bsknc.no

Styret i orienteringsgruppa

Styret i orienteringsgruppa
Rolle Navn Epost Mobil
Leder Pål Christian Ingierd pingierd@gmail.com 91142521
Nestleder Ralph Street RalphRstreet@gmail.com 91157056
Sekretær Håkon Meland-Tangen info@meland-tangen.no 90044195
Økonomi Hilde Andersson Hirsch hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com 90855126
Arrangement Åsne Skram Trømborg a.troemborg@gmail.com 48020179
Sportslig Anders Vister anders_vister@hotmail.com 90289575
Rekrutt og utdanning Carl Godager Kaas cwkaas@gmail.com 41678180
Kart Andreas Dale andreasdale1@gmail.com 41372220
Tur-orientering Olav Eide o.eide@outlook.com 90105460

Trenere i orienteringsgruppa

Trenere i orienteringsgruppa
Rolle Navn Epost Mobil
Hovedtrener jr/sr Eskil Gullord eskil.gullord@hotmail.com 48074229
Trener jentegruppa Lovise Fremstad lovisefremstad@gmail.com 95464305
Hovedtrener ungdom Pål Christian Ingierd pingierd@gmail.com 91142521
Trener ungdom Eirik Hagen
Trener ungdom Bjørg Lyngstad bjorg.lyngstad@gmail.com 91133963
Hovedtrener råtassgruppa Aasne Fenne Hoksrud aasne.hoksrud@gmail.com 47417204
Trener råtassgruppa Håkon Meland-Tangen info@meland-tangen.no 90044195
Trener råtassgruppa Espen Lauritsen eslauritsen@me.com 91999096
Trener råtassgruppa Carl Godager Kaas cwkaas@gmail.com 41678180
Trener råtassgruppa Lene Godager Kaas lene.godager@gmail.com 91613956

Valgkomitéen i orienteringsgruppa

Valgkomitéen i orienteringsgruppa
Rolle Navn Epost Mobil
Leder Marthe Gløersen marthe.gl@hotmail.com 48109310
Medlem Magne Jutulstad mjutulstad@hotmail.com 90299867
Medlem Sondre Sande Gullord ssgullord@gmail.com 95793324
Til toppen