Kontaktpersoner

Fotball@bsknc.no bemannes i utgangspunktet fra kl 09.00-15.00 mandag til fredag.

Anders Grohs har hovedansvaret for å følge opp denne mailen og tar henvendelser videre med riktig personer der det er behov.

Kommunikasjon mellom administrasjonen og lagene foregår i all hovedsak via hovedlagleder. Det er hovedlagleders ansvar å videreformidle evt beskjeder eller annet til/fra lagets trenere/lagledere, spillere og foresatte.

Vi ønsker å oppdatere hjemmesiden med informasjon slik at dere kan finne det dere skulle trenge der. Alle spørsmål dere ikke skulle finne svar på der skal rettes til fotball@bsknc.no.

 

Sportslig leder fotball: Anders Grohs, ander@bsknc.no


Styret i fotballgruppa har også en epostadresse du kan sende dine spørsmål eller henvendelse til: fotballstyret@bsknc.no

Fotballstyret:

Leder Jens Naas-Bibow jens.bibow@gmail.com 924 64 030
Nestleder og sekretær Aksel S. Tannum a.tannum@haavind.no 900 22 765
Styremedlem  Luis Conceicao l_conceicao@yahoo.com 958 01 789

Styremedlem utdanning

Ole Johnny Kristiansen  ole.johnny.kristiansen@oslokollega.no 474 86 739
Styremedlem økonomi Marit Myklestad

mmmyklestad@mdlz.com

932 51 195
Styremedlem Ina Fischer inafis79@yahoo.com 917 00 919
Styremedlem Line Konglevoll line@plan-b.no 900 32 132

 

Valgkomiteen i BSK Fotball består av:

Funksjon Navn Epost
Leder Arild Salomon arild.salomon@rfsu.no
Medlem Vegard Berentsen  vebe0207@osloskolen.no
Medlem Wenche Aale Hægermark wenche.aale.hagermark@nofima.no
Til toppen