Kontaktinformasjon

Kontaktpersoner i BSK Friidrett.

Alle medlemmer bes kontakte sin lagleder slik at vi kan få registrert korrekte treningsgrupper i Spond. Foreldre/foresatte kan også registreres. All løpende kommunikasjon om treninger og arrangementer foregår der. I forbindelse med covid-19 situasjonen er det pliktig registrering av deltagelse på treninger i Spond på grunn av smittesporing.

Last ned Spond for iPhone eller Android

 

Lagledere Hver treningsgruppe har sin lagleder (oppmann), som er kontaktpunkt for alle praktiske spørsmål om treningstider, innmelding, treningsavgift, stevner og annet utøvere eller foreldre lurer på. Laglederne har ansvar for Spond, som er gruppenes hovedkanal for informasjon. Ta kontakt med aktuell lagleder hvis du ikke er med i Spond-gruppen.
Lagledere
Gruppe Lagleder Telefon Epost
2013 (og yngre) Heidi Trollsås 932 61 268 hekkeheidi@hotmail.com
2012-2010 Sonja Berg 930 68 426 bergsonjalovise@gmail.com
2009-2006 Kjersti Rynning Borander 916 41 241 kjersti.borander@gmail.com 
2005-2003 Jon Roald Muggerud 911 62 209 jon.roald.muggerud@peab.no
Veteran Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no 

 

Trenere 6-10 år
Trenere 6-10 år
Trener Telefon Epost
Thomas Schibbye 41043853 thomasschibbye@hotmail.com
Quincy Douglas 466 72 818 douglascoaching@outlook.com
Andrea Røkenes 97680242
Linn Rynning Borander 461 36 578

Trenere 10-14 år
Trenere 10-14 år
Trener Telefon Epost
Elizaveta Bazhenova 405 48 474 ebazhenova4@gmail.com
Amalie Lerøen Kallevik 941 73 840 monaleren@yahoo.no
Michael Rekkedal
Cecilie Haugan 416 23 272 ceciliehaugan@hotmail.com
Jennie Harlem 955 52 354 jennie@harlem.as

 

Trenere 15 år +
Trenere 15 år +
Trener Telefon Epost
Quincy Douglas (hovedtrener) 466 72 818 douglascoaching@outlook.com
Tormod Hjortnes Larsen tormodhl@gmail.com
Lars Ytterhaug (Lengde/Tresteg) 46543245 Lars@bsknc.no
Christian Kielland (Sprint) 975 82 207 christian@jacob.no
Ole Kristian Sørland olekristian.sorland@skiforeningen.no
Kjetil Sandtrø (Høyde) 97656667 ni-san@online.no

 

Styret BSK Friidrett Styret ble valgt på Friidrettsgruppens årsmøte 5. februar 2020.
Styret BSK Friidrett
Verv:  Navn: Mobil: E-mail:
Leder Magnus Rynning Borander 917 06 999 magnus.borander@gmail.com
Nestleder
Styremedlem Einar Sørland einarsorland@gmail.com
Styremedlem Marit Tingelstad mting@vikenfiber.no
Styremedlem  Kristoffer Halmøy 97 57 49 91 kristoffer@halmoy.no
Styremedlem  Jon Olav Viste 907 31 213 jov144@live.com
Styremedlem  Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no
Styremedlem  Kim Nygård 924 32 592 KimNygard@me.com
Styremedlem u-rep Karine Jacobsen karine.jacobsen@hotmail.no

Valgkomiteen
Valgkomiteen
Verv Navn Telefon Epost
Leder Sture Marrot 99523456 s.marrot@fearnleys.com
Medlem Kjersti Rynning Borander 916 41 241 kjersti.borander@gmail.com
Medlem Lars Ytterhaug 46543245 lars@bsknc.no
Vara Vibeke Marrot
Til toppen