Du er her:

Kontaktinformasjon

Kontaktpersoner i BSK Friidrett.

Alle medlemmer bes kontakte sin lagleder slik at vi kan få registrert korrekte treningsgrupper i Spond. Foreldre/foresatte kan også registreres. All løpende kommunikasjon om treninger og arrangementer foregår der. I forbindelse med covid-19 situasjonen er det pliktig registrering av deltagelse på treninger i Spond på grunn av smittesporing.

Last ned Spond for iPhone eller Android

 

Lagledere

Hver treningsgruppe har sin lagleder (oppmann), som er kontaktpunkt for alle praktiske spørsmål om treningstider, innmelding, treningsavgift, stevner og annet utøvere eller foreldre lurer på. Laglederne har ansvar for Spond, som er gruppenes hovedkanal for informasjon. Ta kontakt med aktuell lagleder hvis du ikke er med i Spond-gruppen.
Lagledere
Gruppe Lagleder Telefon Epost
2016-2015 Sara Haga 995 77 056 sara.ringereide@gmail.com
2014-2013 Heidi Trollsås 932 61 268 hekkeheidi@hotmail.com
2012 Gøril Nundal 480 75 702 ghnundal@gmail.com
2011 Harald Amundsen 95289220 ha1299@gmail.com
2010 Jannicke Overgaard Forsberg 922 69 914 jannicke.forsberg@gmail.com
2009 Sonja Berg 930 68 426 bergsonjalovise@gmail.com
2008 Kjersti Rynning Borander 916 41 241 kjersti.borander@gmail.com 
2007-2003 Fride Halmøy 917 47 739 fride@halmoy.no
20+/senior Lars Ytterhaug 465 43 245 lytterhaug@gmail.com
Veteran Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no 

 

Trenere 6-10 år

Trenere 6-10 år
Trener Telefon Epost
Thomas Schibbye 41043853 thomasschibbye@hotmail.com
Andrea Røkenes 97680242
Amanda Sørland 97954282
Daniel Starberg danielstarberg04@gmail.com
Oscar Bergstrøm oabergs@gmail.com

Trenere 11-14 år

Trenere 11-14 år
Trener Telefon Epost
Liza Bergh 405 48 474 ebazhenova4@gmail.com
Amalie Lerøen Kallevik 941 73 840 amalie.kallevik@gmail.com
Jenny Sørland jenny.sorland@gmail.com
Hanna Holmeide hanna.holmeide@gmail.com
Erlend Halmøy 911 51 375 Erlend.halmoy@gmail.com
Linn Rynning Borander 461 36 578 linnborander@gmail.com

 

Trenere 15 år +

Trenere 15 år +
Trener Telefon Epost
Quincy Douglas (hovedtrener) 466 72 818 douglascoaching@outlook.com
Tormod Hjortnes Larsen tormodhl@gmail.com
Lars Ytterhaug (Lengde/Tresteg) 46543245 lytterhaug@gmail.com
Christian Kielland (Sprint) 975 82 207 christian@jacob.no
Jostein Haraldseid (Sprint) 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no

 

Styret BSK Friidrett

Styret ble valgt på Friidrettsgruppens årsmøte 5. februar 2020.
Styret BSK Friidrett
Verv:  Navn: Mobil: E-mail:
Leder Kristoffer Halmøy 975 74 991 kristoffer@halmoy.no
Nestleder Sonja Lovise Berg 930 68 426 bergsonjalovise@gmail.com
Styremedlem  Jon Olav Viste 907 31 213 jov144@live.com
Styremedlem  Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no
Styremedlem  Lars Ytterhaug 465 43 245 lytterhaug@gmail.com
Styremedlem Karine Jacobsen 902 39 393 karine.jacobsen@hotmail.no
Styremedlem Mette Roth mette@rooth.no

Valgkomiteen

Valgkomiteen
Verv Navn Telefon Epost
Leder Magnus Borander 917 06 999 magnus.borander@gmail.com
Medlem Gøril Nundal 480 75 702 ghnundal@gmail.com
Medlem Einar Sørland 911 44 466 einarsorland@gmail.com
Vara Kjersti Rynning Borander 916 41 241 kjersti.borander@gmail.com
Til toppen