Du er her:

Kontaktinformasjon

Kontaktpersoner i BSK Friidrett.

Alle medlemmer bes kontakte sin lagleder slik at vi kan få registrert korrekte treningsgrupper i Spond. Foreldre/foresatte kan også registreres. All løpende kommunikasjon om treninger og arrangementer foregår der. 

Last ned Spond for iPhone eller Android

 

Lagledere

Lagledere
Gruppe Lagleder Telefon Epost
2016-2017 Katrine Heggeset 926 13 167 katrine.heggeset@gmail.com
2015 Renate Vollen renate@itshappening.no
2013-2014 Oskar Sandanger 958 12 228 osandanger@gmail.com
2012 Gøril Nundal 480 75 702 ghnundal@gmail.com
2011 Harald Amundsen 95289220 ha1299@gmail.com
Maria Gram 994 49 968 maria.julnes.gram@gmail.com
13-14 år Jannicke Overgaard Forsberg 922 69 914 jannicke.forsberg@gmail.com
15 år+ Fride Halmøy 917 47 739 fride@halmoy.no
Katinka Farbrot 416 14 284 katinka.farbrot@gmail.com
20 år+/senior Lars Ytterhaug 465 43 245 lytterhaug@gmail.com
Veteran Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no 
Hver treningsgruppe har sin lagleder (oppmann), som er kontaktpunkt for alle praktiske spørsmål om treningstider, innmelding, treningsavgift, stevner og annet utøvere eller foreldre lurer på. Laglederne har ansvar for Spond, som er gruppenes hovedkanal for informasjon. Ta kontakt med aktuell lagleder hvis du ikke er med i Spond-gruppen.

 

Trenere 6-10 år

Trenere 6-10 år
Trener Telefon Epost
Sara Haga 995 77 056 sara.ringereide@gmail.com
Maja Thune-Larneng 971 99 972 maja_thune@hotmail.com
Ragnhild Haugen 977 66 080 rchaugen@gmail.com
Vanessa Aleksandersen 942 51 008 vkaleksandersen@gmail.com
Eiril Rødsrud 413 59 456
Aksel Nagelhus 902 82 388
Sara Ceesay Hattestad 921 44 154

Trenere 11-14 år

Trenere 11-14 år
Trener Telefon Epost
Thomas Schibbye 41043853 thomasschibbye@hotmail.com
Karine Jacobsen 902 39 303 karine.jacobsen@hotmail.no
Jenny Sørland 479 55 950 jenny.sorland@gmail.com
Hanna Holmeide 955 59 305 hanna.holmeide@gmail.com
Erlend Halmøy 911 51 375 Erlend.halmoy@gmail.com
Sonya Doski 950 00 252
Heidi Trollsås 932 61 268 hekkeheidi@hotmail.com
Renata Ellingsen 416 14 313 renata.marie.ellingsen@nca.no
Ida Paulsen 971 40 663 ida.paulsen@dnb.no
Jørgen Halmøy 941 84 804

 

Trenere 15 år +

Trenere 15 år +
Trener Telefon Epost
Quincy Douglas (hovedtrener) 466 72 818 douglascoaching@outlook.com
Tormod Hjortnes Larsen tormodhl@gmail.com
Lars Ytterhaug (Lengde/Tresteg) 46543245 lytterhaug@gmail.com
Martin Johansen martin.bj@hotmail.com
Kjetil Sandtrø (Høyde) 97656667 ni-san@online.no
Jostein Haraldseid (Sprint) 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no

 

Styret BSK Friidrett

Styret BSK Friidrett
Verv:  Navn: Mobil: E-mail:
Leder Kristoffer Halmøy 975 74 991 kristoffer@bsknc.no
Nestleder Renata Ellingsen 416 14 313 renata.marie.ellingsen@nca.no
Styremedlem  Jon Olav Viste 907 31 213 jov144@live.com
Styremedlem  Jostein Haraldseid 924 01 738 j.haraldseid@vikenfiber.no
Styremedlem  Lars Ytterhaug 465 43 245 lytterhaug@gmail.com
Styremedlem Gøran Paulsen 934 29 420 goranp@nih.no
Styremedlem Iben Carnhed 467 70 231 ibencarnhed@gmail.com
Styremedlem Torben Lindstad 922 02140 torben.lindstad@gmail.com
Styremedlem Mette Roth 905 22 510 mette@rooth.no
Styret ble valgt på Friidrettsgruppens årsmøte 8. februar 2023.

Valgkomiteen

Valgkomiteen
Verv Navn Telefon Epost
Leder Magnus Borander 917 06 999 magnus.borander@gmail.com
Medlem Gøril Nundal 480 75 702 ghnundal@gmail.com
Medlem Sonja Lovise Berg 930 68 426 bergsonjalovise@gmail.com
Vara Kjersti Rynning Borander 916 41 241 kjersti.borander@gmail.com
Til toppen