Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 30 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 22:30
Tom Arild Vestby - 3 timer
  Styremøte BSK IB
Wed 18 Nov
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 27 Nov
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 4 Dec
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 11 Dec
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Mon 21 Dec
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Wed 3 Feb 2021
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 5 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Tue 9 Feb 2021
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 19 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 26 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 5 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 19 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 21:00
Styremøte håndballen v/Thomas
BSK hallen  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 18:30 - 20:00
Simen Larsen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Håndball J05   Les mer  
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 22:30
Tom Arild Vestby - 3 timer
$item.username  
Styremøte BSK IB   Les mer  
Fri 16 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 21:00
Erik Johsen - 2 timer
$item.username  
Håndball   Les mer  
Fri 9 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:30 - 22:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tom Arild Vestby - 1 time og 30 min.
$item.username  
Spillermøte herrer innebandy   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Ulrik Rød - 1 time
$item.username  
Håndball elite   Les mer  
Fri 4 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 21:00
Thomas Rustad - 3 timer
$item.username  
Håndballstyret   Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gitte Madsen - 1 time
$item.username  
J04 Håndball   Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:00 - 21:00
Activity without name
BSK hallen  
innebandy v/Victor   Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Tom Arild Vestby - 2 timer
$item.username  
BSK Innebandy   Les mer  
Tue 12 May
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline