Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 25 Nov
kl 11:30 - 12:30
gym bekkelaget skole
Sportsplassen  
Ons 25 Nov
kl 11:30 - 12:30
gym bekkelaget skole
Bækkelagets SK  
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Tor 26 Nov
kl 16:30 - 17:30
reservert bydel nordstrand
Sportsplassen  
Fre 27 Nov
kl 11:30 - 12:00
Bekkelaget skole gym
Sportsplassen  
Fre 27 Nov
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 4 Des
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 11 Des
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Man 14 Des
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Tir 15 Des
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Man 21 Des
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Ons 3 Feb 2021
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 5 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Tir 9 Feb 2021
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 19 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 26 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 5 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fre 19 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 19 Nov
kl 16:30 - 17:30
reservert bydel nordstrand
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 18 Nov
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Man 16 Nov
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Tor 12 Nov
kl 16:30 - 17:30
reservert bydel nordstrand
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 11 Nov
kl 18:00 - 22:00
Avslutning Jon Henriksen
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 10 Nov
kl 19:30 - 22:30
Tom Arild Vestby - 3 timer
$item.username  
Styremøte BSK IB   Les mer  
Man 9 Nov
kl 19:00 - 21:00
Erik Johnsen - 2 timer
$item.username  
Håndball   Les mer  
Man 9 Nov
kl 19:00 - 21:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Møterom på Karlsrud. O-gruppa.   Les mer  
Man 9 Nov
kl 18:30 - 20:30
Møte Jon Gulbraar NC fløy ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 19:30
foreldremøte skigruppa vBeate på ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 1 Nov
kl 16:00 - 20:00
møte Mats Kvarud på Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 31 Okt
kl 09:00 - 18:00
skisamling ekeberg
Admin  
  Les mer  
Lør 31 Okt
kl 09:00 - 18:00
skisamling NC fløy Ekeberg v/Elin
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 30 Okt
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fre 30 Okt
kl 15:45 - 16:45
reservert Mats Kvarud møterom Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 19:30
foreldremøte skigruppa vBeate på ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 29 Okt
kl 16:00 - 20:00
Stevne friidrett
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 29 Okt
kl 16:00 - 20:00
stevne friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Ons 28 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert NC fløy Ekeberg til skigruppa
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 27 Okt
kl 18:00 - 22:30
Foreldremøte v/Hilde Naas-Bibow på ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 27 Okt
kl 18:00 - 21:00
Styremøte håndballen v/Thomas
BSK hallen  
  Les mer  
Man 26 Okt
kl 18:30 - 20:00
Simen Larsen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Håndball J05   Les mer  
Man 26 Okt
kl 18:00 - 22:30
foreldremøte NC fløy Ekeberg v/Hilde Naas-Bo
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Man 26 Okt
kl 18:00 - 22:30
Foreldremøte v/Hilde Naas-Bibow på ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 12:00 - 13:30
foreldremøte på Karlsrud v/Kari
Admin  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 12:30 - 14:00
gym bekkelaget skole, V/Magnus
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:30
foreldremøte skigruppa v/Kari på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 12:30 - 14:00
gym bekkelaget skole, V/Magnus
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 10:00 - 12:30
Marinne Låveg - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Bekkelagetskole   Les mer  
Tir 20 Okt
kl 19:30 - 22:30
Tom Arild Vestby - 3 timer
$item.username  
Styremøte BSK IB   Les mer  
Tir 20 Okt
kl 13:00 - 14:00
Gym v/Frida
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Man 19 Okt
kl 12:45 - 14:15
Bekkelaget skole v/Andreas - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 15:00 - 15:30
booket Vegard
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 13:00 - 15:00
vegard berentsen - 2 timer
$item.username  
Sosial samling G 2011   Les mer  
Lør 17 Okt
kl 09:30 - 15:00
Activity without name
Bækkelagets SK  
Vegard nc fløyen   Les mer  
Lør 17 Okt
kl 09:30 - 15:00
Vegard NC fløy
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 19:00 - 21:00
møterom kontrollkom karlsrud
Admin  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 19:00 - 21:00
Erik Johsen - 2 timer
$item.username  
Håndball   Les mer  
Man 12 Okt
kl 18:00 - 21:00
møte kontrollkom på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Audun Eikeland - 1 time
$item.username  
Foreldremøte G2008 håndball   Les mer  
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 20:00 - 22:00
reservert skigr på Ekeberg
Lille-admin  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:00 - 20:00
reservert skigr på Ekeberg
Lille-admin  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:00 - 22:00
reservert møteromSki ekeberg
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:00 - 21:00
Pål Christian Ingierd - 3 timer
$item.username  
Skigrppa styremøte   Les mer  
Lør 3 Okt
kl 11:45 - 17:45
Jon Olav Viste - 6 timer
$item.username  
Friidrett   Les mer  
Fre 2 Okt
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 15:45 - 16:45
reservert Mats Kvarud møterom Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Man 28 Sep
kl 16:00 - 17:00
møterom Karlsrud Magnus Borander
Lille-admin  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 18:00 - 23:00
reservert Erling Jensen A-laget innebandy
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 20:00 - 23:00
Anders Grohs - 3 timer
$item.username  
Junior - spillermøte   Les mer  
Søn 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 17:00 - 22:00
Anders Grohs - 5 timer
$item.username  
Fotball - Trenersamling   Les mer  
Lør 19 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 10:00 - 21:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 10:30 - 11:15
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 08:45 - 09:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 19:30 - 22:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tir 15 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 12:30 - 14:00
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 11 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 10 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tom Arild Vestby - 1 time og 30 min.
$item.username  
Spillermøte herrer innebandy   Les mer  
Ons 9 Sep
kl 20:00 - 22:00
Mads Kvarud møterom på Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Ulrik Rød - 1 time
$item.username  
Håndball elite   Les mer  
Tir 8 Sep
kl 10:00 - 12:00
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 08:00 - 09:15
Gym Edvard Munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 18:00 - 21:00
G2010 v/Lene Wiinberg booket på Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 08:15 - 09:45
Edvard Munch vid
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 10:30 - 11:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Pål Christian Ingierd - 3 timer
$item.username  
O-gruppa styremøte   Les mer  
Ons 2 Sep
kl 12:30 - 13:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 08:45 - 09:45
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 10:00 - 12:00
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 08:15 - 09:15
Gym Edvard Munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 19:00 - 21:00
Beate Hagen - 2 timer
$item.username  
Admin på Ekeberg. Skal brukes av skigruppa…   Les mer  
Man 31 Aug
kl 18:00 - 21:00
Thomas Rustad - 3 timer
$item.username  
Håndballstyret   Les mer  
Man 31 Aug
kl 18:00 - 19:00
Anders Grohs - 1 time
$item.username  
G2011 - Trenermøte   Les mer  
Man 31 Aug
kl 12:15 - 13:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 10:00 - 15:00
KM Jon Olav Viste
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 10:00 - 15:00
KM v/Jon Olav Viste
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gitte Madsen - 1 time
$item.username  
J04 Håndball   Les mer  
Fre 28 Aug
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym Kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 08:15 - 09:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym Kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 08:15 - 09:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
foreldremøte håndball J2009 v/Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
skigruppa møte v/Jill Jahrmann
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Jon Olav Viste - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 14:15 - 15:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 12:30 - 13:30
gym bekkelaget skole v/Holtet skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 08:15 - 09:15
gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 17:45 - 20:45
Eva Niva - 3 timer
$item.username  
Foreldremøte håndball, gutter 2007   Les mer  
Tir 25 Aug
kl 08:15 - 09:15
Edvard Munch vid
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 19:00 - 19:30
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Søn 23 Aug
kl 20:00 - 22:30
Fredrik Grohs - 2 timer og 30 min.
$item.username  
G2006   Les mer  
Lør 22 Aug
kl 08:00 - 18:00
hjemmesamling skigruppa v/Elin Hjelpdahl NC fløy E
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 20:00 - 21:00
Activity without name
BSK hallen  
innebandy v/Victor   Les mer  
Fre 14 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 13 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 12 Aug
kl 17:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 3 timer og 30 min.
$item.username  
Trener- og lagledermøte BSK Innebandy   Les mer  
Ons 12 Aug
kl 08:00 - 16:00
Activity without name
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tir 11 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Man 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 7 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Tor 6 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 5 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Tir 4 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 1 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 31 Jul
kl 17:30 - 23:00
salgsavdeling NC-reservert NC fløy i gamle BSK kon
NC Fløy  
v/sindre Aas, booket av vw   Les mer  
Fre 31 Jul
kl 17:00 - 23:00
reserver atrium gamle BSk kontorer -booket av Sind
Atrium  
  Les mer  
Fre 3 Jul
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 08:00 - 16:00
Activity without name
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 21:00
orienterings sprint
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 21:00
miljøhuset orienterings sprint
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 19:00 - 21:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 26 Jun
kl 19:00 - 22:00
friidrettsmøte v/Magnus Borander Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Fre 26 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Fre 26 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Tor 25 Jun
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
BSK Håndball JR   Les mer  
Tor 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Ons 24 Jun
kl 09:00 - 14:00
alle mot 1
Sportsplassen  
opptatt kulesektor   Les mer  
Tir 23 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Man 22 Jun
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
BSK Håndball JR   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:00 - 22:00
skigruppa v Pål Ingierd
NC Fløy  
på Ekeberg   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 15:00 - 18:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 15:00 - 21:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Tor 18 Jun
kl 09:00 - 13:00
Bekkelaget skole
Sportsplassen  
Thea, 92899164   Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:00 - 21:30
årsmøte i BSK
NC Fløy  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:00 - 22:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Fre 12 Jun
kl 17:30 - 20:30
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 10 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Tom Arild Vestby - 2 timer
$item.username  
BSK Innebandy   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 16:30 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
$item.username  
  Les mer  
Man 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
$item.username  
  Les mer  
Man 8 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Man 8 Jun
kl 08:30 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 21:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 14:00 - 18:00
Sponsorcup v/Trygve
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline