Du er her:

Bækkelaget Håndball søker trenere

Kunne du tenke deg å jobbe for en av Oslos største håndballklubber? Bækkelagets Sportsklub håndball har lag fra oppstarts alder til Eliteserielag med ca 850 medlemmer. Nå søker vi trenere for noen av våre ungdomslag.

Uavhengig av om du har trenerutdannelse eller ikke ønsker vi en uformell prat. Kanskje vi finner ut av noe sammen? Det er selvfølgelig en fordel med erfaring som spiller eller trener fra før.

Håndballgruppa til BSK ser etter trenere som ønsker å ta seg selv og laget til det neste nivået i årene fremover. Hos oss vil du ta del av et lærerikt miljø sammen med trenere og spillere med høye ambisjoner. Vi ser etter en trener som deler disse ambisjonene, har en entusiasme og passion for utvikling av spillere og seg selv.

Selv om du ikke har trenerutdannelse når du starter, ser klubben dette som en viktig del av utviklingen din. Derfor dekker klubben trenerkurs etter avtale.

Hva kan vi tilby deg:

-           Egenutvikling i et positivt og inkluderende miljø

-           Veiledning i ditt trenervirke

-           Trenerkurs

-           Deltakelse i trenerforum

-           Gode opplevelser

-           Med mer!

Virker dette interessant ta kontakt med John Beyer, bd.johnb@gmail.com  

 

Til toppen