Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Svein-Erik Torp
Miljøhuset  
Tor 17 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Nina
BSK hallen   G2003
Lør 19 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 21 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert S.E. Torp
Miljøhuset  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål T
NC Fløy  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
Reservert Pål T
Admin  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Tir 22 Okt
kl 17:15 - 20:15
3 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy   Spillermøte gutter hb
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål
Admin  
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål friidrettsmøte
Bækkelagets SK  
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Skigruppa, terrengløp
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert S.E. Torp
Miljøhuset  
Lør 26 Okt
kl 08:30 - 16:00
7 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Skigruppa hjemmesamling
Man 28 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål
NC Fløy  
Man 28 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål T
Admin  
Man 28 Okt
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Nina
Håndballmøterommet   Styremøte håndball
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 19:00
reserverte møte kontrollkom
Bækkelagets SK  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 4 Nov
kl 19:30 - 22:30
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa KM møte
Tir 5 Nov
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy   Foreldremøte G2007
Ons 6 Nov
kl 17:00 - 22:00
hs møter
Admin  
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 22:00
Info møte BSK arena
NC Fløy  
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 21:30
Seminar bekkelagets
NC Fløy  
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 21:30
seminar Bækkelagets
Admin  
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 21:00
seminar Bækkelagets
Håndballmøterommet  
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 21:30
seminar Bækkelagets
Lille-admin  
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet   Styremøte HB gruppa
Man 18 Nov
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Ons 20 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ina Fischer - 2 timer
NC Fløy   Foreldremøte G/J2014
Man 2 Des
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Man 9 Des
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin   Styremøte håndball
Tir 10 Des
kl 17:00 - 21:00
ekstraordinært årsmøte
NC Fløy  
Tir 10 Des
kl 17:00 - 22:00
ekstraordinært årsmøte
Bækkelagets SK  
Man 16 Des
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Lør 1 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 8 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 22 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 29 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 14 Mar 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:15 - 20:45
1 time og 30 min. - BSK herrer elite
BSK hallen  
Sportslig møte   Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:00 - 21:00
skigruppe møte v/Morten
Admin  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Fredrik Grohs - 1 time
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Fotball G2006
NC Fløy  
Spillermøte   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
BSK hallen  
Spillermøte J2006   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 1-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 22:00
friidrettsmøtet v/STure
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Jr.gutter v / Magne
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 21:00
reservert Ove
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 19:30
møterom reservert Ove
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 19:00
møte Odd Solli
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 21:00 - 23:00
trenermøte v/Kyrre Hansen
NC Fløy  
trenermøte   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 22:00
Hs
Admin  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 16:00 - 19:00
reservert Thomas Brunstad
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 08:00 - 16:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Fotball G2006
NC Fløy  
Spillermøte FB G2006   Les mer  
Tor 22 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Admin  
Trenermøte Håndball   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - G2003
BSK hallen  
Foreldremøte G2003   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
G/J2013 Foreldremøte   Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - Toril Kristoffersen
Admin  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:15 - 22:15
2 timer - Hanne Beck
BSK hallen  
Trenermøte håndball G2007   Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Pål Trælvik
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Tom Arild Vestby
NC Fløy  
Ledermøte   Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 21:00
reservert Tord
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Tom Arild Vestby
Admin  
Lagleder- og trenermøte BSK Innebandy   Les mer  
Ons 14 Aug
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Victor Olivares
NC Fløy  
Herrer A   Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Pål Trælvik
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:00 - 21:00
AU møte
Admin  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
Bækkelagscupen   Les mer  
Man 12 Aug
kl 19:30 - 22:30
3 timer - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte BSK IB   Les mer  
Man 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
møte skigruppa
Admin  
  Les mer  
Man 5 Aug
kl 18:00 - 19:30
Møte innebandy
Admin  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 17:00 - 18:00
reservert Øystein
Admin  
  Les mer  
Søn 28 Jul
kl 16:00 - 17:00
reservert Paal Karstensen
Admin  
  Les mer  
Fre 26 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Ons 24 Jul
kl 16:00 - 18:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Fre 28 Jun
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Anders Grohs
NC Fløy  
Trenerforum Fotball   Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ina Fischer - 2 timer
NC Fløy  
G/J 2013 Fotball   Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 21:00
innebandyavslutning
Admin  
  Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ina Fischer - 2 timer
Atrium  
G/J2013 fotball   Les mer  
Ons 26 Jun
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
Ann Kristin - Bespisning   Les mer  
Ons 26 Jun
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Jr.gutter håndball   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Stein Bjertnes
Håndballmøterommet  
G07 Fotball møte   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:45 - 20:15
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Møte G2007 innebandy   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
Reservert AU
Admin  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
reservert HS
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Man 24 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Fotball G2006
NC Fløy  
Fotball G2006 Thomas Flaten   Les mer  
Man 24 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Man 24 Jun
kl 17:00 - 19:00
reservert møterom Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - G2003
BSK hallen  
Spillermøte   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 20:30
reservert Pål
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Miljøhuset  
Avslutning G2012   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Atrium  
Avslutning G2012   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 22:00
au
Admin  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
håndballavslutning Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:30 - 21:00
AK møte salg v/Tim
Admin  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:00 - 21:00
Fredrik Grohs - 2 timer
NC Fløy  
Avslutning G2005   Les mer  
Man 17 Jun
kl 17:00 - 19:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
resververt Tord
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotballen   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 16:00 - 18:00
Kjersti Rønholt
Admin  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games trening
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Victor Innebandy
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games trening
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
FU håndball   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:00 - 22:00
møte friidrett v/Sture
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 22:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Møte BSK Innebandy   Les mer  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sorintstevne
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 11:30 - 13:30
2 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Fre 7 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 19:00 - 19:30
30 min. - David
Admin  
Fra 1800, David Innebandy   Les mer  
Tor 6 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Linnea
Admin  
kommunikasjonsgjengen   Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
J2003 spillermøte   Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
NC Fløy  
Foreldremøte håndball J2011   Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:30
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
Myggstikk   Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 3 Jun
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
Sommeravslutning G16 Fotball   Les mer  
Man 3 Jun
kl 12:30 - 13:30
gym holtet skole v/Thomas
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 09:00 - 21:00
friidrettstevne
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 09:00 - 21:00
reservert friidrettstevne
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 15:00 - 21:00
Fotballarr. Luis
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 09:00 - 21:00
reservert friidrettstevne
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 09:00 - 21:00
friidrettsstevne Jostein
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 31 Mai
kl 12:00 - 21:00
friidrettsstevne
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 31 Mai
kl 12:00 - 21:00
reservert friidrettsteve
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 29 Mai
kl 19:00 - 22:00
Møte Sture Marrot
Admin  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 17:30
Ulrik Rød - 30 min.
Miljøhuset  
Fotball jr   Les mer  
Tir 28 Mai
kl 16:15 - 16:45
30 min. - Heidi Kalmo
Admin  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:30
Tord - 1 time og 30 min.
Admin  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Toril Kristoffersen
Admin  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 12:00
Vemund Midttun Holtet videregående skol
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - J2005
Admin  
J2005 foreldremøte   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Kristine Lunde
Sportsplassen  
2. trinn på Bekkelaget skole skal ha idrettsdag.   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 09:00 - 11:00
nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
NC Fløy  
Dommerkurs fotball   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 12:30 - 14:00
gym holtet skole Vemund Midttun
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:15 - 19:15
1 time - Heidi Kalmo
NC Fløy  
Håndball J2007   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:45 - 22:15
2 timer og 30 min. - Friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
Håndball   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:30 - 20:30
Anders Lauritzen - 2 timer
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Victor Olivares
NC Fløy  
G2007 sosial arr.   Les mer  
Søn 19 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Orienteringsgruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Rekruttsamling   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:15 - 20:45
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
Sportslig møte   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Victor Olivares
Admin  
Innebandy   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:15 - 20:15
1 time - Anders Grohs
Admin  
G16 Fotball - lagmøte   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 22:00
reservert ski v/Knut Arne
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 13 Mai
kl 10:00 - 11:30
gym holtet skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 10:00 - 14:00
reservert Jostein spydtrening
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 17:00 - 23:30
6 timer og 30 min. - Nina
NC Fløy  
Sommeravslutning herrer elite   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 18:30
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
G2007 Fotball   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 21:00
reservert for friidrettsstevne Lerøy samling
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 22:00
reservert for friidrettssteve Lerøy samling
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 09:00 - 11:30
reservert Nordstrand skole v/Harriet
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 22:00
Hildegunn - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
G2008   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa/HL2021   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Miljøhuset  
G2012   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:45 - 19:45
2 timer - Hanne Beck
NC Fløy  
Foreldremøte Håndball G2007   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Nina
NC Fløy  
Info møte Jr.gutter   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 11:00 - 14:30
FPN - 3 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 14:00
Hildegunn - 5 timer
Admin  
G2008   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
Mailekene
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
mailekene
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Håndballmøterommet  
Styremøte fotball   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 21:00
Orientering ved Eskil
Admin  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
J2000 Håndball   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy  
Foreldremøte Håndball G2010   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
Medarrangører NC   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte hb   Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
reservert Pål T-
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - FPN
Admin  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 13:30 - 15:30
avslutning G2011, Kjersti Kirkeby 91641670
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 26 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 20:00
G2003
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet  
Møte BSK Ski Hovedtrener 7-8 år   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:45 - 20:45
3 timer - Stian Mørk
Miljøhuset  
Foreldremøte innebandy 2009   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte friidrett v/Sture
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
HBE   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 22:30
Ulrik Rød - 5 timer og 30 min.
NC Fløy  
Engaland   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 23:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
Admin  
Engaland   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte v/Heidi Kalmo
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
trenermøte v/Lars
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 22:00
Nc møte og AU møte
Admin  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 18 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Levert av IdrettenOnline