Besøksadresse:

Ekebergveien 101

1178 Oslo

Telefon: 22 66 02 00

E-post: bsk@bsknc.no


Åpningstider: mandag-fredag, 08.30 - 16.00


Har du innhold som skal ut på nett, trykk her.

Administrasjonen Bækkelagets Sportsklub/Norway Cup

Pål Trælvik 

Generalsekretær

Tlf: 22 66 02 00

Epost: pal@bsknc.no

Trygve Nielsen

Markeds- og kommunikasjonssjef

Tlf: 901 86 689

Epost: trygve@bsknc.no

Nina Kristiansen

Sportslig Administrativ Leder

og kontakt for Håndball Elite 

Tlf: 22 66 02 53

Epost: nina@bsknc.no

Tord Bakke Arvesen

Sportslig Leder

Tlf: 22 66 02 96

Epost: tord@bsknc.no

Toril Kristoffersen

Leder Sekretariat og Utland Norway Cup

Tlf: 22 66 02 40

Epost: toril@bsknc.no

Victor Olivares

Utviklingssjef 

Tlf: 22 66 02 75

Epost: victor@bsknc.no

Vibeke Weiby

Klubbsekretær

Tlf: 22 66 02 50

Epost: vibeke@bsknc.no

Linnea Olivia Sahlin

Digital Markedsfører/

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 401 08 655

Epost: linnea@bsknc.no

Lise Moe

Controller

Tlf: 22 66 02 72

Epost: lise@bsknc.no

Martin Andersson

Salgs- og Markedskonsulent

Tlf: 974 99 850

Epost: martin@bsknc.no

Rannveig Sundelin

Prosjektleder CSR og Bærekraft

Tlf: 22 66 02 42

Epost: rannveig@bsknc.no

Michal Jeziorowski

Vaktmester

Tlf: 405 60 085

Epost: michal@bsknc.no

Kontaktinfo for gruppestyrene:

Fotballstyret
Friidrettstyret
Håndballstyret
Innebandystyret
Orienteringstyret
Skistyret
Levert av IdrettenOnline