Besøksadresse:

Raschs vei 38A

1153 Oslo

Telefon: 22 66 02 00

E-post: bsk@bsknc.no


Åpningstider: mandag-fredag, 08.30 - 16.00


Har du innhold som skal ut på nett, trykk her.


Administrasjonen Bækkelagets Sportsklub/Norway Cup

Pål Trælvik 

Generalsekretær

Tlf: 22 66 02 00

Epost: pal@bsknc.no


Trygve Nielsen

Markeds- og kommunikasjonssjef

Tlf: 901 86 689

Epost: trygve@bsknc.no


Nina Kristiansen

Sportslig Administrativ Leder

og kontakt for Håndball Elite 

Tlf: 22 66 02 53

Epost: nina@bsknc.no


Vibeke Weiby

Klubbsekretær

Tlf: 22 66 02 50

Epost: vibeke@bsknc.no


Martin Andersson

Salgs- og Markedskonsulent

Tlf: 974 99 850

Epost: martin@bsknc.no



Toril Kristoffersen

Leder Sekretariat og Utland Norway Cup

Tlf: 22 66 02 40

Epost: toril@bsknc.no


Lise Moe

Controller

Tlf: 22 66 02 72

Epost: lise@bsknc.no


Rannveig Sundelin

Prosjektleder CSR og Bærekraft

Tlf: 22 66 02 42

Epost: rannveig@bsknc.no


Linnea Olivia Sahlin

Digital Markedsfører/

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 401 08 655

Epost: linnea@bsknc.no


Michal Jeziorowski

Vaktmester

Tlf: 405 60 085

Epost: michal@bsknc.no


Kontaktinfo for gruppestyrene:

Fotballstyret
Friidrettstyret
Håndballstyret
Innebandystyret
Orienteringstyret
Skistyret
Levert av IdrettenOnline