Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn Beskrivelse Plasser Valg
Ons 19 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa møter Lise   Les mer  
Ons 19 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
Sportsplassen  
Anders Grohs   Les mer  
Ons 19 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Grohs
Admin  
Tom-Eirik Skarpsno   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:00 - 19:00
håndballmøte Jon Gulbraar
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 08:30 - 10:00
Holtet vid.gående skole v/Ivar Melby
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 22 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 22 Sep
kl 08:00 - 16:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 22 Sep
kl 12:00 - 18:30
6 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Innebandysamling i hele hallen   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 10:00 - 17:30
7 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
Søndagsligaen G2007   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 11:00 - 17:30
FPN - 6 timer og 30 min.
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
G07 Søndagsligaen   Les mer  
Man 24 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:00 - 22:00
Drop-in - 3 timer
NC Fløy  
Håndball jenter 03   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Tone Hesterskog
BSK hallen  
Møte for å planlegge Minirunde IB   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Admin  
FU møte håndball   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Nina
BSK hallen  
J2002   Les mer  
Fre 28 Sep
kl 08:30 - 10:00
Holtet videregående v/Ivar Melbye
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kim david
Admin  
FPN   Les mer  
Man 1 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elie   Les mer  
Fre 5 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 16:30 - 19:00
reservert Thomas Brunstad
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
KM komitemøte skigruppa   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Felix Breitschädel/ Simen Wästlund
NC Fløy  
BSK Orientering arrangerer KM Natt og trenger en…   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
Admin  
J2003   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orienteringsgruppa   Les mer  
Lør 13 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Søn 14 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Tir 16 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 20 Okt
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 23 Okt
kl 17:30 - 20:00
Au møte
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 27 Okt
kl 08:00 - 15:30
7 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Hjemmesamling skigruppa   Les mer  
Lør 27 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 28 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 29 Okt
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Lør 3 Nov
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 3 Nov
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Søn 4 Nov
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 6 Nov
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 13 Nov
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 13 Nov
kl 17:30 - 22:00
ekstraordinær generalforsamling
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 13 Nov
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
  Les mer  
Ons 14 Nov
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Ons 14 Nov
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orienteringsgruppa   Les mer  
Fre 16 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 17 Nov
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 18 Nov
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 19 Nov
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Tir 27 Nov
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 27 Nov
kl 17:30 - 20:00
Au møte
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 4 Des
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 5 Des
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
  Les mer  
Lør 8 Des
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 8 Des
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Søn 9 Des
kl 09:00 - 20:00
møte innebandy
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 9 Des
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 10 Des
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
styremøte håndball   Les mer  
Man 10 Des
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Tir 18 Des
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 18 Des
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
  Les mer  
Fre 28 Des
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 7 Jan 2019
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Tir 29 Jan 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball ELite   Les mer  
Lør 2 Feb 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 5 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 13 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 23 Feb 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 26 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 5 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 12 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 16 Mar 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 26 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 30 Mar 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 2 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 6 Apr 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 23 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 27 Apr 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 30 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 4 Mai 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 7 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 14 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 21 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 25 Mai 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 25 Jun
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 25 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
TL   Les mer  
Søn 24 Jun
kl 09:30 - 16:00
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 23 Jun
kl 09:30 - 16:00
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 22:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy  
Sommeravslutning G2006   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Hilde Østerkløft
Admin  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
avslutning BAKS, Linnea og Rikke
Atrium  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
avslutning BAKS, Linnea og Rikke
NC Fløy  
NB: skal ha tilgang på grillene   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
Håndballmøterommet  
Myggstikk   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 16:15 - 16:45
30 min. - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 16:45 - 17:45
1 time - Nina
BSK hallen  
Jr.gutter spillermøte   Les mer  
Man 18 Jun
kl 20:00 - 22:00
styremøte innebandygruppa v/Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 18 Jun
kl 09:00 - 13:30
Bekkelaget skole, v/Andreas, mob 97021870
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Marcus Bjertnes   Les mer  
Søn 17 Jun
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Lør 16 Jun
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Fre 15 Jun
kl 17:00 - 20:00
sommeravslutning J08
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 15 Jun
kl 17:00 - 21:00
sommeravslutning J08
Atrium  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
Jury - Norway cup   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 17:00 - 22:00
Heidi Kalmo avslutning
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 09:00 - 14:00
Nordstrandskole gym
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Admin  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Atrium  
Kvalitetsklubb   Les mer  
Ons 13 Jun
kl 17:00 - 19:00
sommeravslutningen Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 09:00 - 13:30
Gym Harriet
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 20:00 - 21:30
orienteringsmøte
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 19:30 - 21:30
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Fotballstyret   Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:30 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
NCS styremøte
Admin  
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 15:30 - 20:00
Ulrik Rød - 4 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Man 11 Jun
kl 15:30 - 21:00
Sprintstevne (friidrett)
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 15:00 - 21:00
Sprintstevne (friidrett)
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 09:00 - 13:30
gym nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 10 Jun
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 9 Jun
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Ulrik Rød
NC Fløy  
G/J 2013 foreldremøte   Les mer  
Tor 7 Jun
kl 09:00 - 15:00
trening for Bislett utøvere
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 18:00 - 21:00
spiller og foreldremøte v/Gerda Havsgård
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
Admin  
Foreldremøte G2011   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 15:30 - 20:00
Ulrik Rød - 4 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 09:00 - 15:00
trening for Bislett utøvere
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 09:00 - 15:00
trening for Bislett utøvere
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 20:00 - 22:00
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Hånballstyret   Les mer  
Man 4 Jun
kl 19:00 - 22:00
styremøte friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 4 Jun
kl 15:30 - 20:00
Drop-in - 4 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Man 4 Jun
kl 09:00 - 15:00
trening for Bislett utøvere
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 08:30 - 16:00
Ulrik Rød - 7 timer og 30 min.
Admin  
Trenerkurs   Les mer  
Lør 2 Jun
kl 11:30 - 22:00
ikke til utleie grunnet bryllup i nabolaget
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 2 Jun
kl 11:00 - 23:00
reservert Sportsplassen grunnet bryllup avale Vibeke//Lein/Josteint
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 2 Jun
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 2 Jun
kl 08:30 - 16:00
Ulrik Rød - 7 timer og 30 min.
Admin  
Trenerkurs   Les mer  
Fre 1 Jun
kl 18:00 - 21:30
Ulrik Rød - 3 timer og 30 min.
Admin  
Trenerkurs   Les mer  
Fre 1 Jun
kl 08:00 - 14:00
Skolekamp (friidrett)
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 1 Jun
kl 07:30 - 14:00
skolekamp
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 31 Mai
kl 17:00 - 21:00
innebandy avslutning v/ Hilde Olivares
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 30 Mai
kl 17:45 - 19:45
2 timer - Gerda Havsgård
BSK hallen  
Spillermøte   Les mer  
Tir 29 Mai
kl 18:00 - 22:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy  
Fotball dommerkurs   Les mer  
Tir 29 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Nina
BSK hallen  
spillermøte jr jenter   Les mer  
Man 28 Mai
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 28 Mai
kl 16:30 - 19:30
Hilde Østerkløft - 3 timer
Håndballmøterommet  
NC Kommunikasjon   Les mer  
Søn 27 Mai
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Lør 26 Mai
kl 12:00 - 15:00
reservert friidrettslek v/Tord
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 26 Mai
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Tor 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
møte v/Katarina Granrød
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 16:30 - 18:30
2 timer - Gunn Heidi Gundersen
Admin  
Møte med vaktlag   Les mer  
Ons 23 Mai
kl 20:00 - 22:00
styremøte innebandygruppa v/Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - G2002
Admin  
Spillermøte med OIS   Les mer  
Ons 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
lånt ut en grill til innebandy
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Victor Olivares
Admin  
CRM og Kandu   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 18:30 - 20:00
1 time og 30 min. - J2005
NC Fløy  
Spillermøte J2005   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 18:00 - 18:30
30 min. - Heidi Kalmo
NC Fløy  
Spillermøte håndball J2007   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 16:30 - 18:30
2 timer - Gunn Heidi Gundersen
Admin  
Møte med vaktlag   Les mer  
Man 21 Mai
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 20 Mai
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 19 Mai
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 08:30 - 11:30
Gym Holtet videregående v/Thomas Skjærbekk
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 20:30 - 23:00
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Spillermøte J18   Les mer  
Tir 15 Mai
kl 18:00 - 19:00
håndballmøte ved Arild
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Tir 15 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Tony Isaksen
Admin  
TL-møte   Les mer  
Tir 15 Mai
kl 12:00 - 13:00
Gym Holtet videregående v/Thomas Skjærbekk
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Ulrik Rød
Admin  
Fotball styret   Les mer  
Man 14 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Ulrik Rød
NC Fløy  
Håndball   Les mer  
Man 14 Mai
kl 17:00 - 19:00
friidrettsmøte v/Kjersti Borander
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 16:00 - 20:00
Ulrik Rød - 4 timer
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Fre 11 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Ulrik Rød
NC Fløy  
Håndball   Les mer  
Fre 11 Mai
kl 17:30 - 23:00
utleie Ann-Kristin Hansen
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 11 Mai
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Ons 9 Mai
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Ons 9 Mai
kl 08:30 - 10:00
Gym Holtet videregående v/Thomas Skjærbekk
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Ulrik Rød
Admin  
Trenersamling   Les mer  
Tir 8 Mai
kl 17:30 - 19:00
oppmannsmøte friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tir 8 Mai
kl 16:00 - 18:00
møte v/Luis
Admin  
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 12:30 - 13:30
Gym Holtet videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 09:00 - 11:30
Drop-in - 2 timer og 30 min.
Sportsplassen  
Gym Nordstrand skole, v/Harriet   Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Håndball Jr.gutter
NC Fløy  
spillermøte   Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time
Sportsplassen  
Screening   Les mer  
Man 7 Mai
kl 17:00 - 21:00
HS
Admin  
  Les mer  
Søn 6 Mai
kl 08:00 - 17:00
Mailekene friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 6 Mai
kl 07:30 - 18:00
mailekeme
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 5 Mai
kl 18:00 - 23:00
holmekollstafett avslutning
NC Fløy  
skal bruke atriumet også   Les mer  
Lør 5 Mai
kl 08:30 - 16:00
7 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Skigruppa hjemmesamling   Les mer  
Lør 5 Mai
kl 08:00 - 12:30
skimøte v/eirik lund røer
Admin  
  Les mer  
Lør 5 Mai
kl 07:00 - 18:00
mailekene
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 5 Mai
kl 07:00 - 18:00
mailekene
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 4 Mai
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tor 3 Mai
kl 20:30 - 22:30
2 timer - Cecilie Andersen
NC Fløy  
Foreldremøte   Les mer  
Tor 3 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Lene Godager Kaas
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 3 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Ulrik Rød
Admin  
Screening   Les mer  
Ons 2 Mai
kl 19:30 - 22:00
foreldremøte j09
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 2 Mai
kl 18:00 - 21:00
møte v/Tord
Admin  
  Les mer  
Ons 2 Mai
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Catinka Lorentzen
NC Fløy  
Pizza med BSK Håndball G2010   Les mer  
Ons 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
møte Catinka
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 2 Mai
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Tir 1 Mai
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Man 30 Apr
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Gunn Heidi Gundersen
Admin  
  Les mer  
Søn 29 Apr
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 28 Apr
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Teori J01   Les mer  
Fre 27 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tor 26 Apr
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - J2011
NC Fløy  
Forledremøte   Les mer  
Tor 26 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Håndballstyret
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Victor Olivares
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 16:30 - 18:00
1 time og 30 min. - Gunn Heidi Gundersen
Lille-admin  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Ons 25 Apr
kl 20:00 - 22:00
styremøte innebandygruppa v/Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 25 Apr
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Hanne Beck
Admin  
Foreldremøte G2007   Les mer  
Ons 25 Apr
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Gunn Heidi Gundersen
Admin  
Møte vaktmannskap skoler -NC   Les mer  
Ons 25 Apr
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Tir 24 Apr
kl 18:30 - 20:00
1 time og 30 min. - BSK herrer elite
BSK hallen  
BSK herrer elite   Les mer  
Tir 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Teori BSK J01   Les mer  
Tir 24 Apr
kl 17:00 - 21:00
Au møte
Admin  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Man 23 Apr
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 23 Apr
kl 16:00 - 20:30
4 timer og 30 min. - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Teori og kampforberedelser til Bring for J01.   Les mer  
Fre 20 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 20:30 - 22:00
Håndballmøte v/Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 19:15 - 21:15
2 timer - Ulrik Rød
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 18:00 - 21:00
skimøte v/ Bent Bruntland
Admin  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 16:00 - 20:30
4 timer og 30 min. - Victor Olivares
Håndballmøterommet  
Screening av G2006 årgang fotball   Les mer  
Ons 18 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Elin M Elverhøy
NC Fløy  
Foreldremøte for J2008 håndball   Les mer  
Ons 18 Apr
kl 16:00 - 20:30
4 timer og 30 min. - Victor Olivares
Håndballmøterommet  
Screening av fotballspillere G2008   Les mer  
Tir 17 Apr
kl 19:00 - 22:00
foreldremøte J07 håndball
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 18:00 - 20:30
Håndballmøte v/Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 17:00 - 19:00
NCS styremøte
Admin  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 17:00 - 19:00
Møte v/Kai Frydenlund-Holm
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 16:30 - 19:00
reservert Tord
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Man 16 Apr
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Fotball styremøte   Les mer  
Man 16 Apr
kl 19:00 - 22:00
Håndbalmøte v/Jon-Harald Gaarde
NC Fløy  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 19:00 - 20:30
Håndballmøte v/Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 19:00 - 20:30
foreldremøte Gerda Havsgård
Admin  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 18:00 - 21:00
bandymøte
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Lør 14 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Nina
BSK hallen  
Herrer elite HB videomøte   Les mer  
Lør 14 Apr
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Fre 13 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Ina Fischer
NC Fløy  
Kick Off Gutter 2005 (fotball)   Les mer  
Fre 13 Apr
kl 17:30 - 23:00
BAKS
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tor 12 Apr
kl 17:00 - 23:00
orienteringsarrangement
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Ulrik Rød
Admin  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 18:30 - 21:00
skimøte v/eirik lund røer
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 18:00 - 23:30
5 timer og 30 min. - Nina
NC Fløy  
HB styret, FU, Trenere / Oppmenn   Les mer  
Ons 11 Apr
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
video møte   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 19:00 - 21:00
Ulrik Rød - 2 timer
Admin  
Trener- og laglederforum   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Ulrik Rød
NC Fløy  
Trenerforum   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 17:30 - 19:00
møte Arild Hermansen
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Kampforberedelse J01   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Tony Isaksen
Admin  
TL møte   Les mer  
Man 9 Apr
kl 19:00 - 21:00
møte friidrett v/Magnus Borander
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 9 Apr
kl 17:00 - 19:00
2 timer - BSK herrer elite
BSK hallen  
Herrer elite hb   Les mer  
Man 9 Apr
kl 15:00 - 20:00
Norway Cup Ringe runde
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Victor Olivares
Håndballmøterommet  
Norway Cup ringerunde mandag 09.04.18   Les mer  
Søn 8 Apr
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Foreldremøte J01 vedrørende Bring 21-22/4   Les mer  
Tor 5 Apr
kl 18:00 - 20:30
møte Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Victor Olivares
Admin  
Norway Cup ringerunde torsdag 05.04.18   Les mer  
Ons 4 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Beate Birkeland
NC Fløy  
Foreldremøte G2010   Les mer  
Ons 4 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - 6.div damer
Admin  
Spillermøter   Les mer  
Ons 4 Apr
kl 17:30 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
Foreldremøte G09   Les mer  
Ons 4 Apr
kl 16:30 - 20:00
3 timer og 30 min. - Cato Løken
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 18:30 - 19:00
30 min. - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Teori J01   Les mer  
Tir 3 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
styremøte håndball   Les mer  
Tir 3 Apr
kl 17:00 - 22:00
Tillitsvalgtsseminar
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 25 Mar
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 24 Mar
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - J2002
BSK hallen  
J2002 håndball   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 18:00 - 21:00
3 timer - G2005
Miljøhuset  
Spiller og trenermøte   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Eskil Sande Gullord
NC Fløy  
O-gruppa   Les mer  
Tir 20 Mar
kl 18:00 - 22:00
årsmøte reservert
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 20 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Arild Hermansen
Håndballmøterommet  
Teorimøte for J01.   Les mer  
Levert av IdrettenOnline