Torbjørn Andersen

Torbjørn Andersen

Trenere og oppmenn

Postet av Torbjørn Andersen den 26. Mar 2015




BSK er stadig på utkikk etter nye spillere. Her er kontaktinformasjon for de ulike lagene i håndballen sesongen 2014/15. Foto i artikkelen: Trond Hellerud

Kontaktinformasjon: jenter/damer

J2005:
Thomas Fjeld, trener thomas.fjeld@dnb.no
Cecilie Andersen, oppmann cecilie.andersen@ica.no

J2002:
Anders Nordstokke Rønning, trener andersnordstokkeronning@gmail.com
Ann Kristin Søreid, oppmann annkristin.soreid@tv2.no

J2001:
Frode Kyvåg, trener nc@norwaycup.no
Helen Felde, oppmann helen.felde@nmd.no

J2000:
Sofia Petersen, trener Sofia.petersen@hotmail.com
Peder Myrvoll, oppmann pkm68@online.no

J1999:
Kai Frydenlund-Holm, trener kaifry@online.no
Jan Frode Engkrog, oppmann jan.frode.engkrog@steenstrom.com

J1998:
Per Martin Doknæs, trener permdok@gmail.com
Ann Kristin Hansen, oppmann annkristin.hansen@arvato.com

J18 år:
Morten Østreng, trener morten.ostreng@vg.no
Vibeke Oretorp, oppmann vior@schjodt.no
Per Oretorp, oppmann per@personskadeforbundet.no

Damer 3. divisjon:
Morten Østreng, trener morten.ostreng@vg.no
Per Oretorp, oppmann per@personskadeforbundet.no

Damer 6. divisjon:
Line Carlsen, trener carlsenline@hotmail.com
Steinar B. Junge, oppmann steinar.bjorn.junge@bravida.no

Damer elite:
Morten Østreng, trener morten.ostreng@vg.no
Kent Staahle, trener kent.staahle@sparebank1.no
Åse Frydenlund-Holm, oppmann ase-karin.frydenlund-holm@lindorff.com



Kontaktinformasjon gutter og menn:

G2007:
Eirik Jørgensen, trener eirik2995@hotmail.com
Hanne Beck, oppmann hanne.beck3@getmail.no

G 2006:
Gitte madsen, trener gitte.madsen@vikenfiber.no
Egon Husabø Kvigne, oppmann egon.husabo.kvigne@politiet.no

G2005:
Line Engelsås Melberg, trener line.engelsaas@gmail.com
Ellen Beate Guttormsen Langvik, oppmann Batta79@online.no

G2004:
Torkel Stensrud, trener torkel.stensrud@gmail.com
Mats Kvarud, oppmann m.kvarud@krogsveen.no

G2003:
Trygve Nielsen, trener nielsentrygve@gmail.com
Mats Gyve, oppmann mats.gyve@gmail.com

G2002:
Even Steen, trener even.steen@gmail.com
Monja Lunde, oppmann km-lund@online.no

G 2001:
Stein Gruben, trener stein.gruben@vikenfiber.no
Stein Petter Dye, oppmann postdye@gmail.com

G2000:
Jørgen Spolén Erstad, trener jorgen.spolen.erstad@gyro.no
Cathrine Manum cathrine.manum@dno.no

G1999:
Per Martin Doknæs, trener permdok@gmail.com
Gerda Havsgård, oppmann gerda@havsgard.no

G1998:
Jørgen Laug, trener jorgen_laug@hotmail.com
Roger Gabrielsen, oppmann
Mona Grenaker, oppmann mona.grenaker@toll.no, mona_grenaker@hotmail.com

G18:
Jørgen Laug, trener jorgen_laug@hotmail.com
Tore Sveinhaug, oppmann tsveinhaug@msn.com
Trine Finstad, oppmann trine.hp@online.no

NM20:
Jørgen Laug, trener jorgen_laug@hotmail.com
Jan Karlsson, trener jan.proppen@gmail.com

2. divisjon:
Thomas Ekeberg, lagleder thomas.ekeberg@moller.no


Herrer elite:
Jan Karlsson, trener jan.proppen@gmail.com
Jørgen Laug, trener jorgen_laug@hotmail.com




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc